3D Sex Games

3dstimulation.com

Lojërat Seksuale 3D kanë qenë në rritje kohët e fundit. Unë nuk kam asnjë ide pse kjo është, por ne vetëm mund të mendoj. Ndoshta është toni i tyre i lëkurës, ndoshta është mënyra se si animohen aktet e tyre seksuale, ose ndoshta është diçka krejtësisht tjetër. As që ka rëndësi. Ajo që ka rëndësi është fakti se këto lojëra janë padyshim një përvojë më realiste, krahasuar me ato lojëra 2D që njerëzit zakonisht luajnë.

Boobs mund të jenë të ekzagjeruara, dhe ata ende do të duken bukur. Pidhi duket e mahnitshme, gomarët janë të mëdha dhe të jashtëzakonshme, dhe ata duken lëng, si dhe. Dhe për djemtë, dicks e tyre gjithmonë duken bukur, dhe pa marrë parasysh sa të mëdha janë, ata përshtaten. Unë mendoj se këto lojëra 3D thjesht plotësojnë dëshirat dhe fantazitë e njerëzve, madje edhe ato më të sëmurët.

Kjo është arsyeja pse unë kam një lojë të madhe të përgatitur për ju sot, dhe unë mendoj se ju jeni do të love it. Në këtë lojë, ju mund të zgjidhni gjininë tuaj, dhe pastaj ju mund të zgjidhni partnerin tuaj, si dhe. Sigurisht, pas kësaj, ju duhet të përgjigjeni në disa pyetje, por pastaj keni mbaruar. Je i lirë të luash. Sigurisht, ju mund të modifikoni partnerin tuaj gjithashtu, dhe ju mund të zgjidhni të qij më shumë njerëz, jo atë një person. Kjo është në mënyrë që ata të mund të shohin se cilat janë preferencat tuaja., Dhe gjëja interesante është se ndryshe nga lojërat E TJERA 3D, kjo ka një mundësi multiplayer, që do të thotë që ju mund ta shijoni këtë lojë edhe me njerëz të tjerë. Ju mund të kryeni veprime të ndryshme seksuale, si blowjobs, seks vaginal, seks anal dhe gjithçka tjetër që truri juaj mund të imagjinojë.

Dëshironi të luani me njerëz të shumtë? Nuk ka problem, edhe më mirë. Gjeni dy partnerë lojrash në mënyrë që të keni një vajzë që thith arrat tuaja ndërsa jeni duke ndyrë edhe një vajzë tjetër. Në thelb, kjo është si një ëndërr që papritmas u bë realitet, dhe nuk ka kthim prapa. Pasi ju të luajnë këtë lojë, ju do të shënohet për jetën. Orë të panumërta dhe të panumërta për të bërë seks të mahnitshëm në internet, duke modifikuar karakteret tuaja dhe partnerët tuaj gjithashtu. Want to change her boob size? Bërë. Dëshironi të bëni asshole saj lëng dhe gomar faqet edhe më të mëdha? Ju mund ta bëni këtë gjithashtu., Nuk ka kufij këtu, dhe ju jeni të lirë të bëheni një perandor i perandorisë tuaj seksuale.

Një tjetër gjë e shkëlqyeshme për këtë është se ju mund të zgjidhni edhe cilësime të ndryshme. Nëse doni të qij fqinjin tuaj, ju mund ta bëni atë. Nëse ju doni të bëni bosët gruan tuaj, kjo nuk është një problem ose. Ju gjithashtu mund të zgjidhni për të qij karaktere të ndryshme të famshme kartonave, dhe ju mund të argëtohen me një sasi të mirë të tyre në të njëjtën kohë. Në thelb, kjo nuk ka rëndësi, dhe çdo gjë që ju zgjidhni, ju mund ta bëni atë. Edhe kushërinjtë tuaj imagjinarë nuk janë të pamundur për t'u marrë! Për dallim nga lojërat E TJERA 3D, kjo ka absolutisht zero kufij, dhe ju jeni të lirë të lëshoni atë kafshë të egër seksuale që keni brenda jush.

Edhe nëse gruaja ose e dashura juaj po përpiqet ta mbysë atë. Unë e di se si është, kjo është arsyeja pse unë vetëm dua që ju të gjeni qëllimin tuaj të vërtetë dhe qij këdo dhe megjithatë ju dëshironi. Thjesht sepse nuk isha në gjendje ta bëja derisa hasa në këtë lojë. Epo, tani që kam ndarë njohuritë e mia me ju, do të kaloj në disa nga pyetjet e tyre. Dhe kushtet e tyre për të luajtur këtë lojë shumë. Sigurisht, duhet të jesh tetëmbëdhjetë vjeç, që është rregull edhe me lojërat E tjera 3D.

Pas kësaj, ata do t'ju pyesin a jeni në rregull me dominimin ndaj femrave, dhe nëse jeni në rregull edhe me seksin ekstrem. Por, nëse po e lexoni këtë, unë e di se ju jeni njeriu im dhe se kjo as nuk ju fazon. Ata gjithashtu pyesin nëse keni ndonjë simptomë ose sëmundje ose konfiskime që mund të shkaktohen duke luajtur këtë lojë. Pasi të keni pastruar të gjitha këto pyetje, thjesht mund të regjistroheni. Një gjë e ndërlikuar dhe e bezdisshme është se ata po kërkojnë vendin tuaj, dhe KODIN TUAJ POSTAR. Mos u shqetëso. Ata nuk do ta ndajnë këtë me askënd tjetër., Kjo është vetëm disa të dhëna private që ata kanë nevojë për të mbledhur. Sidomos për shkak se loja ndoshta ka disa pagesa, vetëm në rast, në qoftë se ju doni disa gjëra të veçanta, ose vetëm disa gjallërim dhe trajtim të veçantë në përgjithësi.

Kështu funksionon për të gjitha Lojërat Seksuale 3D që në të vërtetë vlejnë diçka, veçanërisht nëse ato kanë edhe veprime të mira seksuale. Dua të them, nëse tashmë jeni duke kërkuar lojëra të shkëlqyera, mund të shkoni edhe gjatë gjithë rrugës, dhe të gjeni gjënë më të mirë. Edhe nëse kërkon disa pagesa, apo jo? Vetëm më e mira për fansat e mi. Nëse kjo tingëllon interesante për ju, ju gjithashtu mund të luajnë këtë lojë menjëherë.

Po e them këtë sepse, edhe një herë, ka cilësi të veçanta. Edhe para se të filloni të luani, mund të shihni se si duket loja në përgjithësi. Ju mund të shihni se si ata gjallërojnë gjini të ndryshme, ju mund të shihni se çfarë lloj vajzash mund të gjeni këtu, dhe natyrisht, menjëherë mund të shihni se si duket ndyrë. Sepse është një fakt i njohur që të gjithë jemi mbledhur këtu për po atë arsye. Nëse ju nuk jeni të interesuar në përgjithësi në humbur kohën tuaj në lojëra, ju do të gjeni se kjo lojë është shumë i papërmbajtshëm, pothuajse deri në pikën ku është shumë problematike., Kjo është arsyeja pse unë dua të këshilloj të gjithë ju që të jeni të kujdesshëm me lojërat 3D sepse ato nuk janë një gjë e lehtë për t'u ndyrë.

Nëse ju tashmë vendosni për të luajtur këtë lojë, e di se çfarë ju jeni duke marrë në, dhe nuk vijnë tek unë më vonë duke qarë, sepse kar juaj dhemb. E di këtë ndjenjë! You might as well just take it easy, and subtly dive into this, because this will be the content that's going to change your life forever. Është mirë të jetojmë në shekullin xxi, ku kemi këto gjëra të mëdha përreth. You might as well stop complaining, and enjoy it because you'll probably thank me later for it.

Review Pros

  • Ju e luani atë me njerëz të tjerë
  • The graphics janë të mira
  • Personazhet janë goxha

Rishikimi Cons

  • Shumë reklama.

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me 3D Sex Games

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito 3DSexGames